м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Флюс

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

Досить часто до нас звертаються паціенти, коли стан зубу доведений до невтішної стадії. Флюс, загострення, направлення на видалення зубу та імплантація – це той шлях, яким йде дуже багато людей. Саме тому ми наголошуємо: потрібно вчасно звертатися до лікаря-стоматолога, коли процеси руйнування знаходяться на початковому етапі.

Але!

Якщо вже виникло запалення та відбулося його загострення у вигляді флюсу, необхідно негайно звернутися до лікаря-стоматолога.

  • Лікар має провести огляд та зробити ренгтен знімок до, під час, та після лікування.
  • Важливим – і дуже важливим – фактором є ретельне відкриття каналів для відтіку гною з кореня та подальшого лікування медичними препаратами. Якщо канал не відкрито, відтоку не буде, запалення загострюватиметься – аж до повної втрати зубу.
  • Набряк має спадати дуже швидко. Якщо ситуація не змінюється протягом трьох днів, слід звернутися до лікаря повторно.
  • Потрібно виконувати призначення лікаря: ліки, ополіскування та вчасний наступний візит.

Зуби – це важливий орган людини. Видалення має призначатися лише за крайніх умов, коли всі засоби вичерпано і не існує навіть дрібного шансу врятувати зуб.
А тому проходження каналів є не просто важливим етапом, а найважливішим! Тому ми у клініці Переяслав-Дент приділяємо найприскіпливішу увагу саме до цього етапу ендодонтичного лікування зубів.
Тому, якщо вам у стоматології пропонують видалити зуб, приходьте на консультацію до нас – спробуємо разом знайти надію на порятунок та шанс для вашого зубу на продовження життя!

Запишіться на консультацію за телефоном +38 050 414-2255 або за онлайн формою https://pereyaslav-dent.com/visit_form/