м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Чому ми?

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

5 причин обрати стоматологічну клініку Переяслав-Дент
  1.  Усі наші лікарі – профільні. Що це означає для вас? Один лікар не може бути сімейним терапевтом, хірургом та ортопедом одночасно. І це стосується не лише загальної медицини, а й стоматології. У клініці Переяслав-Дент здоров’ям ваших зубів займатимуться профільні лікарі: терапевт – терапевтичним лікуванням зубів, ортопед – вступить тоді, коли зуби потребуватимуть протезування, ортодонт – коли потрібно вирівняти зубний ряд, хірург – якщо мова йде про імплантування або видалення. Наявність профільних спеціалістів для пацієнта означає кваліфіковану та професійну допомогу.
  2. Ми обираємо лише якісні матеріали. Що це означає для вас? В роботі клініки використовуються лише ті матеріали, які ми б використовували своїм дітям: сучасні знеболюючі, європейські перевірені матеріали, надійне обладнання та якісні інструменти. Всі матеріали, які ми використовуємо, є сертифікованими та безпечними для пацієнта.
  3. Наші лікарі постійно підвищують кваліфікацію. Що це означає для вас? Час не стоїть на місці. З кожним роком стоматологія розвивається, як і все інше. З’являються нові методи лікування – більш гуманні для пацієнта, створюється новітнє обладнання більш комфортне для пацієнта, з’являються нові інструменти, завдяки яким процес лікування стає зручнішим та ефективнішим.
  4. Ми співпрацюємо зі страховими компаніями. Що це означає для вас? Якщо ви маєте страховий поліс, який покриває витрати на стоматологію, то ви можете звернутися до лікаря-стоматолога у клініку Переяслав-Дент.
  5. Повний спектр стоматологічних послуг, які існують. Що це означає для вас? У клініці вся ваша родина знайде необхідного фахівця, як це часто буває: одного для себе, іншого – для дитини, третього – для видалення або імплантації

Записатися до лікаря на безкоштовну консультацію або прийом можна онлай за формою або за телефоном +38 050 414-2255