м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Яка вартість зубного імпланту?

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

Такі питання нам дуже часто задають у повідомленнях або по телефону. Спробуємо відповісти всім одразу.

Насправді, це таке саме питання, як “скільки коштує побудувати дім?”
Які матеріали будуть використовуватися? Скільки буде квадратних метрів? Який за розміром має бути дім? Які будуть вікна? Які двері? Яка стріха? Яка фурнітура? Які підлоги – та багато, багато ще таких питань, з яких й складається бюджет.
Якщо ж вам називають якусь конкретну ціну на будівництво, то під цією ціною розуміється конкретна будівля, у конкретній комплектації – і не більше, з незмінним плануванням. Якщо, насправді, геодезія вашої ділянки не дозволятиме таку будівлю, то вартість буде іншою. Якщо глибина залягання фундаменту зміниться, то вартість – також. Якщо планування має бути іншим – то, зрозуміло, вартість також зміниться. До того ж – кардинально.
Але це не означає, що визначити вартість будування неможливо. Орієнтовну вартість може надати архітектор, маючи на руках геодезичний план, чітке ТЗ та побажання щодо зовнішнього вигляду від замовника. Це називатиметься проєкт.

У стоматології таким проєктом є індивідуальний план лікування. Для того, щоб зрозуміти обсяг робіт, існуючі проблеми та оцінити вартість, лікар має ознайомитися із кожним випадком особисто – на консультації. Під час якої лікар-стоматолог не лише оцінює обсяг, але й спілкується з пацієнтом, виявляє усі побажання щодо бажаного кінцевого зовнішнього вигляду, пропонує варіанти в залежності від бюджету та від – в першу чергу! – проблем та індивідуальних особливостей будови щелепи.

Найкращим рішенням буде знайти час та записатися на консультацію до лікаря-стоматолога у клініку Переяслав-Дент та отримати власний, індивідуально складений проєкт вашої майбутньої здорової та гарної посмішки.

Консультації у нашій клініці безкоштовні!