м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Замучив гайморит? Перевірте зуби!

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

Це не жарт: проблемні зуби часто стають причиною гаймориту. Такий вид захворювання параназальних пазух називається одонтогенний або зубний синусит.

Чому він розвивається?
Причин багато. Найрозповсюдженіші – масивний карієс та запалення коренів верхніх зубів.
А вся справа у анатомії. Верхні зуби, а особливо моляри, знаходяться дуже близько від гайморових пазух. Будь-яке запалення коренів може спричинити зубний гайморит. Якщо запальний процес залишити без уваги, то як наслідок утворюються кисти, які розповсюджуються у порожнину пазухи.
А карієс – це наслідок порушення біофлори ротової порожнини. За цей процес “відповідають” бактерії – стрептококи. А саме вони є причиною розвинення гаймориту.

Недаремно лікар-стоматолог наполегливо радить своїм пацієнтам регулярне обстеження зубів – задля вчасної діагностики та відповідного лікування. Зуби – це не просто те, що скрите за губами та щоками. Зуби – це початок травної системи організму, це поверхня, яка є місцем розмноження численних бактерій, необхідних для процесу травлення, а разом з ними й патогенних. Неправильне харчування, недостатній догляд, несвоєчасне обстеження призводять не лише до естетичних проблем, нажаль.
Тому ще раз наполягаємо: вчасний візит до стоматолога – це дуже, дуже важливий елемент у піклуванні про власне здоров’я.
Запишіться до лікаря зараз!