м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Краса та догляд

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

У піклуванні про себе є два шляхи. Перший – простіший та швидший: швидкі дієти зі швидкими результатами, тюнінг зовнішності, на кшталт накладних вій та нарощування волосся. Про монодієти ми вже писали раніше. Такий шлях відповідає моді на зовнішність, він дає безсумнівні переваги: найменші зусилля та моментальний результат. Але водночас, цей шлях є найгіршим.

Краса починається з середини – зі здоров’я організму. Скільки не маскуй тональними основами акне, позбутися його можна лише через лікування організму, а важкі густі креми лише посилюють запальні процеси шкіри. Скільки не нарощуй пасми, якщо ж проблеми з випадінням волосся, то нарощування лише його підсилить.

Ми, лікарі, це знаємо не з чуток. А тому ми – завжди за те, щоб починати питання краси зі здоров’я. Шлях до краси має бути виваженим, правильним та послідовним. Стрункість починається з якісного сну та правильного харчування. Краса шкіри – з усунення проблем в організмі та щоденних ритуалів. 

Краса, яка є зовнішнім проявом здорового організму, повинна залишатися з нами якомога довше. А посмішка – це той аксесуар, який завжди буде з вами на передовій враження. І вона, здорова та яскрава, починається з регулярних візитів до стоматолога, лікування, а вже потім – бьюті-процедур: чищення та відбілювання.

Відтак, піклування про себе, про власне здоров’я, має бути регулярним та постійним.

Зробіть 2021 роком власного здоров’я та краси, яка починається з середини – разом з нами, стоматологами клініки Переяслав-Дент.