м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Наші ціни

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

Ми, лікарі, живемо разом із вами, в тій самій країні. Ми ходимо по тих самих магазинах, що й ви, ми вчимо дітей, їздимо у транспорті, сплачуємо комунальні платежі – так само, як і ви. Ми бачимо те саме, що бачите ви. Ми проходимо крізь те, крізь що проходите ви.

Багато наших колег, на превеликий жаль, вже змушені звільняти свої команди, та, залишившись сам на сам, робити справу за двох, іноді трьох та навіть чотирьох фахівців власноруч. Багато наших колег, на превеликий жаль, змушені шукати вихід, щоб залишитися на плаву: знижувати собівартість своїх послуг. Часто – за рахунок використання більш дешевих витратних матеріалів, більш бюджетних інструментів та інших засобів економії. Ми їх розуміємо, адже часи настали важкі для всіх: і для пацієнтів, і для клінік – та для будь-якого бізнесу загалом.

Але ми, Переяслав-Дент, не можемо собі дозволити економити на вашому здоров’ї. Ми продовжуємо використовувати лише найміцніші фіксатори, найсучасніші анестетики та найкращі матеріали. Ми не можемо собі дозволити економити на стерильності наших інструментів та на якості нашого прибирання. Ми не будемо знижувати якість усіх витратників, якими лікуємо, реставруємо та імплантуємо ваші зуби, або погіршувати якість послуг, які ми надаємо зусиллями нашої команди лікарів, асистентів, адміністраторів та молодшого медперсоналу.

Ми досі тримаємо ціни на рівні 2018 року. І триматимемо їх всюди, де це ще можливо та стільки, скільки це можливо – не дивлячись на складну економічну ситуацію.

Адже для нас, лікарів стоматологічної клініки Переяслав-Дент, здоров’я наших пацієнтів – понад усе!

Будьте здорові!