м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Алергопроби на анестетики

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

У кожній медичній анкеті у лікарнях, у стоматологіях та навіть у косметологічних кабінетах, нам задають одне й те саме питання:

– Є алергія на анестетики?

Чому це важливо?
Анестетики, як і деякі ліки, можуть викликати серйозні наслідки – гостру алергічну реакцію. Це небезпечно для життя, адже в організмі дуже швидко відбуваються процеси набряку органів та покривів, а найстрашніше – набряк гортані, що ускладнює дихання.
Так, звісно, коли пацієнт знаходиться у лікарні або, зокрема, у стоматології, то поряд є лікарі, які знають, що робити. Але ви впевнені, що хочете випробувати це на собі? Сумніваємося!

Алергія – дуже підступна річ, яка може виникнути на рівному, здавалося б, місці. Адже місцева анестезія – це лише мисцева, так? Але й вона може спричинити миттєву реакцію!

А тому наполегливо радимо пройти тест на алергічну реакцію на анестетики, та не лише задля візиту у стоматологію. Хтозна де і коли вам знадобиться робити анестезію?

Такі тести, або алергопроби, можна зробити у алергоцентрах, адже лише сучасні центри мають усі види анестетиків, які є розповсюдженими сьогодні, а тому ви отримаєте повну картину реакції вашого організму та убезпечите себе від небажаних наслідків.

Будьте здорові!