м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Скільки коштує імплант

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

Скільки коштує імплант?

Відповімо зустрічним запитанням: а скільки коштує ремонт пральної машини?
Жоден, навіть найкращий майстер, не відповість на це питання, поки не огляне машину. Лише побачивши на власні очі, розібравши її, майстер надає орієнтовну ціну. Деколи, коли машину забирають у цех, знаходиться ще несправність, відтак ремонт дорожчає.

Натяк розумієте? 😉

Ми не надаємо ціни на послуги, зокрема на імплантацію через соціальні мережі або по телефону не просто так. Для того, щоб надати вартість готового зубу, тобто імпланту + комплектуючих матеріалів + коронки, потрібно знати:

  • Чи давно на місці немає зубу?
  • Чи є запальні процеси?
  • У якому стані кістка щелепи?
  • Яка глибина лунки під зуб?
  • З яких матеріалів буде зроблено протез, тобто коронка?

Все це можна зрозуміти, лише маючи пацієнта у кріслі, ортопантомограмму, а також комп’ютерну томографію, зроблені у центрі, до якого ми направляємо наших пацієнтів. Під час консультації з орто-знімком та КТ лікар може назвати, якого виробника імплантів радить у конкретному випадку. Дізнатися про побажання пацієнта щодо протезування: металокераміка чи безметал, та інше.

Ми не надаємо найвищу можливу ціну “щоб не було запитань”, ми не гадаємо на кавовій гущі. Ми називаємо реальну вартість – конкретно для вашого випадку, та лише після огляду з конкретними результатами досліджень.

Не пожалкуйте години на безкоштовну консультацію, та, зрештою, дізнайтеся вартість вашої омріяної здорової усмішки та якісного життя на довгі роки!

Записатися на консультацію можна за формою або за телефоном +38 050 414-2255.