м. Переяслав
+38 050 414-2255
pereyaslavdent1@gmail.com

Відбілювання

Стоматологічна клініка у м.Переяслав

Привіт! Мене звати Марія.
Я – саме та людина, яка у тісній співпраці із лікарями клініки Переяслав-Дент створює для вас корисний контент.
Хто я така? Трішки блогерка, трішки письменниця, трішки маркетолог. Але сьогодні я – пацієнт клініки, і я розповім вам про те, як це – бути пацієнтом цієї приватної клініки та про процедуру, яку я проходила.

Відбілювання

Я давно мріяла про білосніжну посмішку. Ще відтоді, відколи я вперше побачила, як вміє посміхатися американець. А ви знали, що саме цей народ вміє справляти враження? Так, це дуже і дуже важливо! Враження – це візитівка кожної людини. Без враження не отримати шанс на втілення американської мрії.

Ви пам’ятаєте фільм “Великий Гетсбі”? У книзі дуже добре описана посмішка Гетсбі.
Леонардо Ді Капріо вдалося зіграти ту посмішку настільки талановито, настільки блискуче, що мурашки забігали по шкірі. Він зміг повністю передати весь задум Фіцджеральда лише за мить – своєю посмішкою. Саме так – увесь цей фільм справив враження тією посмішкою.

Чому посмішка важлива

Вперше я відчула на собі силу враження на міжнародній виставці. Ми підходили до стенду американської компанії, представників якої я ніколи не бачила. Аж тут підвівся менеджер та посміхнувся… і я відчула, ніби він весь день, та що там – все життя, чекав лише на мене, на нас, і ніби він мене знає все життя й дійсно, щиро та по-справжньому радий мене бачити. Що і говорити, контракт був підписаний вже на тому етапі.

Вже після зустрічі я почала аналізувати, як таке можливо. І зрозуміла: посмішка. Ти можеш бути бездоганно одягнений, можеш мати ідеальні аксесуари та прекрасну зачіску, але якщо ти не вмієш посміхатися – ти програв.
Навчитися так посміхатися – це левова частина успіху. Посмішка є найціннішим аксесуаром, адже спочатку ми дивимося на людину.

Погодьтеся, людина, яка не посміхається, справляє враження похмурої, непривітної особи. Так і як можна посміхатися впевнено та не налякати людину навпроти тебе, якщо у тебе діряві та жовті з чорним зуби?

Розумієте?

Посмішка – це інвестиції

Так само, як і гарна освіта, досвід, вміння спілкуватися. Але й водночас, посмішка – на передовій враження. Навіть попереду костюму, годинника та взуття. До речі, вії, брови та нігті – це далеко не все у зовнішньому вигляді. “Тюнінг” людину не спасе: тут важливо все!
Ми вміємо оцінювати одяг за його виглядом та без лейб, бачимо, де добре взуття, а де – дешева підробка. Так само й з зубами: не можна дешево зробити так, щоб виглядало гарно. Секонд хенд видно з далеку. А тонни мейкапу не прикриють погані зуби.

Полікувати, поремонтувати зуби не так вже й складно, якщо є лікар та клініка, якій ти можеш довіряти. Але спочатку потрібно знайти собі лікаря. Не такого, який поставить тобі дешеву пломбу, яку потрібно міняти через рік – лише тому, що так дешеве (про секонд хенд пам’ятаймо). А того, який зробить по совісті: лише якісні матеріали, не пожалкує кількості у канали, не використовуватиме дешеву анестезію… Такий, якому можна довіритися так, щоб спати у нього в кріслі.
Так, потрібно ретельно шукати місце, де чисто, де інструменти стерильні, де лікарі вкладають у свій розвиток та кваліфікацію і де роблять твої зуби не на тяп-ляп та для того, щоб через рік перероблювати. Бо ж дешеве не слугує довго. Бо ж дешевше видно. Бо дешевше на собі – то й усі оточуючі робитимуть так само. А ви впевнені, що ви хочете, щоб на вас економили? А ви впевнені, що там, де дешевше – є ліцензія? А ви впевнені, що там, де дешевше – немає гепатиту?

Та все ж, полагодити – не все. Найбільша проблема – відбілювання.

Що я тільки не робила, як тільки не знущалася зі своїх зубів! Від відбілюючих паст до пластинок з Ebay та домашніх ламп звідти ж. І все марно. Як тільки емаль не вбила – не уявляю.
А ось наважитися на відбілювання у стоматології я не могла. Чула, що це викликає чутливість, що емалі не залишиться та про опіки багато чула. Та про те що це не дешево. Але про це я вже написала вище.

Шанс на втілення мрії

Аж ось у клініці, з якою я співпрацюю, з’явилося нове обладнання. Це – спеціальна лампа, аппарат для професійного відбілювання зубів в умовах клініки виробництва США.

Не дивно, правда ж? Американці вміють гарно виглядати. Вони – батьківщина гарних тіл. Батьківщина білявок. Саме завдяки білявкам Америки маємо техніку каліфорнійського мелірування, завдяки якій можна поберегти волосся та не освітлювати його щомісяця. Подібні техніки з’явилися після того, як білявки почали втрачати волосся внаслідок постійного блондування. Так само із зубами: вже створено спеціальні лампи, які безпечно відбілюють емаль на 2 та навіть 3 тони, не руйнуючи її.

Зрозуміло, я вже випробувала на собі лампу. А отже, можу розповісти вам про весь процес з боку пацієнта клініки.

Як проходить відбілювання

Безпечне відбілювання зубів у кріслі починається з професійного чищення. Лікар проводить чистку ультразвуком та пастами, знімає твердий та м’який наліт. Якщо потрібно, то далі – содоструй, або air flow та чищення зубних проміжків. Весь цей процес, якщо ви давно не чистили зуби у стоматолога та лікар не нехтує результатом, займе близько години.

Потім – три етапи відбілювання: 20+20+15 хвилин гелями із різними складами. Кожен гель потрібно нанести на емаль, а потім ретельно змити та нанести наступний. Це ще, мабуть, по 5-10 хвилин на етап.

Так, це не просто. Але дуже рятувало те, що тут, у Переяслав-Дент, крісла дуже зручні: вони розкладаються. Навіть можна поспати, що я й намагалася зробити. Адже крісло розкладене, під спиною зручності додала подушка, турботливо покладена асистентами, а на очах – окуляри, щоб не нашкодити очам, які пом’якшували світло лампи.

Страхи та побоювання

Чесно кажучи, я хвилювалася, що будуть неприємні відчуття, що пектиме і я не зможу витримати всю процедуру. На щастя, це були лише мої страхи та побоювання. Емаль не відчувала зовсім нічого.

Відчувалося лише те, що мені наносять гель, що змивають попередній розчин водою. Але реакції на холодну воду та на тепло лампи не було від слова зовсім.
Єдине що, пересох язик, але ж це зрозуміло, адже лежати годину з відкритим ротом без такого наслідку неможливо.

Догляд після процедури

Найвеселіше мене чекало попереду. І це – не про чутливість емалі. До речі, перші дві доби після процедури можуть бути “відчуття”: звичайний дискомфорт після будь-яких маніпуляцій з зубами – досить часте явище. Врятує Німесил – лікар порадить, що і коли потрібно робити.

Наступні два тижні після відбілювання на вас чекає “біла дієта”: зубам нічого не можна 🙂 Якщо ви хочете зберегти результат, звісно.
Будь-які напої та їжа, які можуть пофарбувати емаль, потрібно викреслити зовсім. Чай, кава, будь-які солодкі кольорові напої, вино, шоколад, буряк, апельсини, ягоди, та навіть зелень – все може нашкодити та звести результат нанівець.
Відмовтеся від паління, відкладіть подалі помаду та блиск. Це важливо ще й тому, що перші три доби емаль є більш чутливою до фарбників, кислот та перепаду температур, тобто до гарячого та холодного.

Вам також на цьому етапі знадобиться біла зубна паста або спеціальний прозорий гель та нова м’яка зубна щітка: кольорові пасти або ополіскувач також можуть пофарбувати емаль.

Перші три доби – це суворе правило. А ось після – вирішувати вам, можна обережно пити каву через соломинку та відразу йти чистити зуби.

Тому, я радила б не записуватися на відбілювання за годину до Нового Року 😉 Краще – не пізніше, ніж за два тижні до запланованого свята.

Результат

Сказати, що результатом я задоволена – це не сказати нічого. Нарешті я маю здорові, природно білі зуби! На 2 тони біліші. А якщо захочу ще більш білосніжну посмішку – процедуру можна повторити через три дні, настільки вона безпечна. А якщо беруть сумніви – можна додати процедуру ремінералізації.

Мій результат:
вихідний відтінок А2/А3
кінцевий В1

Вже позаду два тижні без борщу та з кавою крізь соломинку, вже можна користуватися помадою, та вражати мою кохану людину. Та ще багато оточуючих: впевненою, доглянутою та щирою посмішкою.

Адже я вмію посміхатися. А ви?